Opinie o Vivus

Opinie o Vivus

2.2 Użytkownicy (7 votes)
Atrakcyjność oferty
Formalności
Szybkość rozpatrzenia wniosku
Szybkość wypłaty pieniędzy
Kontakt z pożyczkodawcą
Oceń

Weź pożyczkę

Vivus to jeden z najpopularniejszych pożyczkodawców internetowych. Z uwagi na sporą ilość reklam w telewizji, osoby szukające pożyczek online bardzo często pytają o tę właśnie firmę. Sprawdźmy więc, jak osoby korzystające z pożyczek w Vivus oceniają najważniejsze elementy tej oferty.

Atrakcyjność oferty

Niewątpliwym atutem oferty Vivus są darmowe pożyczki dla nowych klientów. Każdy pożyczający gotówkę w tej firmie po raz pierwszy odda więc tylko tyle, ile pożyczył. Kwota pierwszej bezpłatnej pożyczki wynosi jednak maksymalnie 1600 zł. Pod tym kątem niestety propozycja Vivus odbiega nieco od konkurencji, gdzie za darmo możemy pożyczyć już nawet 2000 zł.
Zaletą pożyczek w tej firmie jest także możliwość ich przedłużenia. Nowi klienci mogą przedłużyć pożyczkę dwa razy, a stali klienci raz.
Na korzyść Vivusa przemawiają także ceny pożyczek dla stałych klientów. Choć przepisy ustawy antylichwiarskiej ujednolciły koszty chwilówek, w Vivus za identyczną pożyczkę jak u konkurencji zapłacimy jednak kilka złotych taniej!

Formalności

Formalności w Vivus zostały ograniczone do absolutnego minimum. Do wzięcia pożyczki wystarczy sam dowód osobisty. Firma nie wymaga żadnych dodatkowych zaświadczeń lub poręczeń, co znacznie ułatwia otrzymanie upragnionej pożyczki.

Szybkość rozpatrzenia wniosku

Vivus może pochwalić się naprawdę sprawnym trybem działania. Decyzja o przyznaniu pożyczki przesyłana jest na konto klienta zaraz po zaksięgowaniu przelewu weryfikacyjnego. Oznacza to, że jeśli wykonasz taki przelew zaraz po złożeniu wniosku, odpowiedź od firmy dostaniesz praktycznie w kilka minut.

Szybkość wypłaty gotówki

Przelewy w Vivus także realizowane są ekspresowo. Jeśli posiadasz konto w banku Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, ING Bank, Millennium Ban lub PKO Bank Polski pieniądze otrzymasz nawet w ciągu 15 minut. W przypadku innych banków czas ten uzależniony jest od ustalonych przez nie sesji.

Kontakt z pożyczkodawcą

W razie jakichkolwiek pytań związanych z wziętą bądź potencjalną pożyczką możesz skontaktować się z firmą na różne sposoby. Do dyspozycji klienta pozostaje infolinia, czat bądź mail. Sam możesz wybrać, która forma będzie dla ciebie odpowiednia. Vivus sprawnie odpowiada na wszystke formy kontaktu.
A jaka jest twoja opinia o pożyczkach w Vivus? Oceń tego pożyczkodawcę i pomóż innym w wyborze najlepszej oferty!