Opinie o PandaMoney

Opinie o PandaMoney

4.6 Użytkownicy (1 vote)
Atrakcyjność oferty
Formalności
Szybkość rozpatrzenia wniosku
Szybkość wypłaty pieniędzy
Kontakt z pożyczkodawcą
Oceń

Weź pożyczkę

Pandamoney to spółka należąca do Kredito24. Firma ta cieszy się bardzo dużą popularnością szczególnie wśród studentów.

Oferta Pandamoney

Pandamoney udziela chwilówek do 3000 zł. Wszystkie pożyczki są płatne. Nie ma w ofercie tego pożyczkodawcy darmowej pożyczki. Jednak oferuje ona bardzo niskie koszty pożyczek. W związku z tym, na pewno klienci będą zadowoleni w związku ze skorzystaniem z takiej oferty.

To co wyróżnia Pandamoney to ich autorska Aplikacja KontoConnect czyli chwilówka bez przelewu 1 grosza, dzięki której klientklienci nie muszą przelewać pieniędzy w celach weryfikacyjnych na konto pożyczkodawcy. Jest to bardzo korzystna opcja. Dzięki niej pożyczka może zostać udzielona nawet w ciągu 10 minut od złożenia wniosku. Aplikacja instaluje się automatycznie i jest dostępna zarówno na komputery jak i telefony czy tablety. W związku z tym dostęp do niej jest bezproblemowy i na pewno nie jest kłopotliwy dla klienta. Takie innowacyjne rozwiązanie zdobyło uznanie wśród klientów, którzy są zadowoleni, że nie muszą martwić się o wykonanie przelewu weryfikującego. Jest to pewnego rodzaju rekompensata za to, że firma nie udziela darmowej pierwszej pożyczki.

Jak wziąć pożyczkę w Pandamoney?

Na stronie Pandamoney nie można znaleźć informacji dotyczącej tego, od jakiego wieku pożyczka jest udzielana. Znajduje się jedynie informacja, że udzielana jest ona osoba do 70 roku życia. Aby otrzymać pożyczkę trzeba posiadać polskie obywatelstwo, mieć stały adres zameldowania na terenie Polski. Trzeba również mieć własny rachunek bankowy na swoje nazwisko. Należy także posiadać numer telefonu u polskiego operatora.

Promocja – obniżenie kosztów pożyczki

Pandamoney proponuje ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu można obniżyć koszty pożyczki. Wystarczy polubić fanpage firmy na Facebooku, a otrzymamy taki właśnie rabat. Jest to korzystne również dla samej firmy, ponieważ na popularnym portalu społecznościowym może znaleźć wiele przydatnych informacji na temat klienta, który chce skorzystać z jej usług. Do podstawowych informacji należy między innymi status zawodowy i historię jego zmian, a także informacje na temat znajomych klienta, miejsca w których bywamy. Ponadto poprzez to, że udostępnimy swój profil na FB, firma będzie mogła również weryfikować czy jesteśmy prawdziwą osobą, czy automatem.

Zalety pożyczki w Pandamoney

Pandamoney proponuje bardzo niskie koszty pożyczki. W związku z tym, na pewno będziemy zadowoleni z oferty, jaka zostanie nam przedstawiona. Marka proponuje również bardzo dużo ciekawych promocji, które pozwalają jeszcze obniżyć koszty pożyczki. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne i pozwala uzyskać wiele zauważalnych korzyści.

Wiele informacji na temat działalności firmy i jej oferty można znaleźć na stronie internetowej Pandamoney. Strona jest prosta w obsłudze. Nie będzie problemów ze znalezieniem informacji dotyczących zaciągania pożyczki czy formularza zgłoszeniowego. Wszystko umieszczone jest widocznym dla klienta miejscu, co jest sporym ułatwieniem. Warto więc z usług Pandamoney skorzystać.