Opinie o CreditStar

Opinie o CreditStar

2.8 Użytkownicy (1 vote)
Atrakcyjność oferty
Formalności
Szybkość rozpatrzenia wniosku
Szybkość wypłaty pieniędzy
Kontakt z pożyczkodawcą
Oceń

Weź pożyczkę

Credit Star jest międzynarodową firmą działającą na rynku pożyczkowym od 2006 roku. W swojej ofercie ma wiele produktów finansowych skierowanych do szerokiej grupy odbiorców. Udzieliła już ponad 500 tysięcy pożyczek, co sprawia, że jest jedną z największych firm na rynku. W Polsce, Credit Star działa od 2013 roku.

Specjalnością Credit Star są chwilówki z krótkim terminem spłaty. Firma dokładnie sprawdza osoby, którym udziela pożyczek. Poza tym pożyczkodawca oferuje bezpłatne doradztwo w zakresie zarówno obsługi pożyczek, jak i zadłużeń.

Komu udzielana jest pożyczka w Credit Star?

O pożyczkę w Credit Star mogą ubiegać się osoby, które ukończyły 18 rok życia, a ich zdolność kredytowa jest właściwa. Pożyczki udzielane są jedynie osobom, które nie są zadłużone. Firma dokładnie to sprawdza. Sprawdzany jest także poziom dochodów osób, które ubiegają się o pożyczkę.

Pierwsza pożyczka w Credit Star

Nowi klienci mogą zaciągnąć pożyczkę do 1000 zł. Na zwrot należności mają od 5 do 30 dni. Po wybraniu kwoty pożyczki, należy wypełnić wniosek i przelać na wskazane konto bankowe 1 grosza, który będzie potwierdzeniem danych. Po pozytywnej decyzji, pieniądze trafią na konto pożyczkobiorcy w ciągu 15 minut, jeżeli oczywiście ma się konto w tym samym banku co Credit Star. Jeżeli nie, trzeba będzie nieco poczekać, aż pieniądze zostaną zaksięgowane.  Credit Star nie proponuje swoim klientom darmowej pożyczki na start. Za pożyczkę na 1000 zł zapłacić będzie trzeba w obecnej chwili 270 zł. Mówiąc prosto: pożyczasz 1000 zł, a oddajesz 1270 zł po upływie miesiąca.

Oferta dla stałych klientów

Osoby, które zaciągnęły w Credit Star co najmniej jedną pożyczkę, mogą ubiegać się o pożyczenie do 3000 zł. Okres spłaty wynosi 30 dni. Proces ubiegania się o pożyczkę z każdym kolejnym razem jest znacznie krótszy niż za pierwszym razem. Po prostu należy złożyć wniosek na koncie klienta. Ostateczna wysokość pożyczki zależy od indywidualnej sytuacji pożyczkobiorcy.

Przedłużenie spłaty pożyczki

Osoby, które nie spłacają terminowo pożyczki nie muszą obawiać się, że Credit Star naliczy od razu karne odsetki. Jest możliwość przedłużenia spłaty pożyczki od 5 do 30 dni. Wybierając tę opcję, będziemy musieli zapłacić taką samą kwotę, jak za udzielenie pierwotnej pożyczki. Na przykład, jeśli pożyczyliśmy 1000 zł na 15 dni i mamy oddać 1141, 93 zł, to za koszt przedłużenia pożyczki wyniesie 141,93 zł.

Zalety korzystania z usług Credit Star

Stali klienci będą zadowoleni z korzystania z usług Credit Star, ponieważ mogą zdecydować się na zaciągnięcie do 3000 zł. Jest to suma, która na pewno przyda się wielu osobom i pozwoli na odpowiednie wsparcie domowego budżetu. Credit Star dba o to, aby pożyczka nie była uciążliwa dla klienta. Proponuje korzystne rozwiązania, takie jak dogodne przedłużenie spłaty pożyczki w przypadku problemów ze spłatą. Dzięki temu, zawsze można się trochę podratować, jeżeli będzie się miało jakikolwiek problem ze spłatą chwilówek w terminie. Takie krótkie przedłużenie pozwoli na podratowanie sytuacji i zgromadzenie odpowiednich środków.