Opinie o TaniKredyt

Opinie o TaniKredyt

6.2 Użytkownicy (1 vote)
Atrakcyjność oferty
Formalności
Szybkość rozpatrzenia wniosku
Szybkość wypłaty pieniędzy
Kontakt z pożyczkodawcą
Oceń

Weź pożyczkę

Tani Kredyt należy do firmy Alfa Finance. Ta dynamicznie rozwijająca się firma proponuje swoim klientom bardzo atrakcyjne oferty pożyczkowe. Zapewnia indywidualne podejście do pożyczkobiorców, co jest bardzo dużą zaletą docenianą przez klientów.

Darmowa pożyczka w Tani Kredyt

Tani Kredyt proponuje pierwszą pożyczką do 2100 zł całkowicie za darmo. Klient nie będzie musiał ponosić żadnych dodatkowych opłat. Jedynym warunkiem jest terminowa spłata zobowiązania.

Oferta Tani Kredyt

Tani Kredyt udziela pożyczek od 200 do 5000 zł na czas od 5 do 30 dni. Jeżeli będą problemy ze spłatą pożyczki w tym terminie, konsultant przygotowuje specjalną dogodną ofertę, która pod wieloma względami jest atrakcyjna. Pozwala to na bezproblemowe spłacenie pożyczki, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Nie trzeba będzie martwić się, że splata pożyczki będzie wiązała się z kłopotami. Tani Kredyt pomoże znaleźć dogodne wyjście z sytuacji.

Oferta dla przedsiębiorców

Firma postanowiła również dołączyć do programu FairPay.pl. Program ten dedykowany jest przedsiębiorcom, którzy mogą nagrodzić swoich klientów za terminowe płatności. Firma, której zapłaciło się w terminie określone zobowiązanie, może potwierdzić taką rzetelność przez dodanie Informacji Pozytywnej na nasz temat. Dzięki temu można będzie stać się bardziej wiarygodnym klientem, co zwiększa szanse na uzyskanie wyższej kwoty kredytu lub pożyczki.

Wymagania

Pożyczka w Tani Kredyt udzielana jest osobom między 20 a 64 rokiem życia, które posiadają polskie obywatelstwo, dowód osobisty i stałe miejsce zameldowania w Polsce. Klient nie może również znajdować się na żadnej liście dłużników, ponieważ przestaje być wtedy wiarygodny dla Tani Kredyt.

Proces ubiegania się o pożyczkę

Ubieganie się o pożyczkę w Tani Kredyt jest bardzo proste. Wystarczy złożyć wniosek na stronie pożyczkodawcy. Gdy już wniosek zostanie wypełniony, trzeba będzie wykonać przelew na wskazany rachunek bankowy, w celu weryfikacji danych. Istotne jest, aby taki przelew był wykonany z naszego rachunku bankowego, na którym znajdują się dane klienta, który ubiega się o kredyt. Po zaksięgowaniu płatności, firma przeanalizuje wniosek, a jej decyzja zostanie przekazana klientowi poprzez SMS lub e-maila.

Proces ubiegania się o pożyczkę dla stałych klientów

Stali klienci ubiegający się o kolejną pożyczkę powinni zalogować się swój profil i złożyć wniosek.

Kontakt z konsultantem

Kontakt z pracownikami Tani Kredyt jest bezproblemowy, ponieważ infolinia jest czynna siedem dni w tygodniu. Dzięki temu w każdej chwili można skorzystać z porady ekspertów zatrudnionych w tej firmie.

Zalety pożyczki w Tani Kredyt

Darmowa pożyczka udzielana przez Tani Kredyt jest wysoka, ponieważ wynosi aż 2100 zł. Jest to bardzo korzystna oferta. I w dodatku nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Oddajemy tyle, ile pożyczyliśmy. Ponadto Tani Kredyt daje możliwość spłaty zaciągniętych pieniędzy przed terminem. Jest także możliwość przedłużenia spłaty pożyczki, jeżeli zajdzie taka potrzeba.