Opinie o Visset

Opinie o Visset

4 Użytkownicy (1 vote)
Atrakcyjność oferty
Formalności
Szybkość rozpatrzenia wniosku
Szybkość wypłaty pieniędzy
Kontakt z pożyczkodawcą
Oceń

Weź pożyczkę

Visset to firma pożyczkowa obecna na rynku od 2009 roku. Ma spore doświadczenie w udzielaniu pożyczek przez Internet. Jeżeli potrzebujesz szybkiej pożyczki warto zapoznać się z ofertą tej firmy.

Dla kogo oferta Visset?

Visset kieruje swoja ofertę do obywateli Polski, którzy mają co najmniej 22 lata i nie więcej niż 75 lat. Taka osoba musi posiadać własne konto bankowe, numer telefonu. Pożyczki udzielane są jedynie osobom, które nie znajdują się w rejestrze dłużników. W przypadku stałych klientów, o kolejną pożyczkę można ubiegać się dopiero po spłacie poprzedniej.

Oferta Visset

Visset ma oferty pożyczek dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz dla osób indywidualnych. Właściciele firm mogą zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki od 1500 do 5000 zł. Okres spłaty wynosi 30 dni. Pierwsza pożyczka dla przedsiębiorców jest całkowicie darmowa. Można zaciągnąć pożyczkę na maksymalnie 1500 zł.  Klienci indywidualni mogą zdecydować się na pożyczkę od 300 do 5000 zł. Spłaty pożyczki należy dokonać w terminie do 30 dni. Także dla klientów indywidualnych Visset ma pierwszą darmową pożyczkę. Maksymalnie można jednak wtedy zaciągnąć jedynie 1000 zł. Po spłacie pierwszego zobowiązania, kolejna pożyczka może wynieść 1500 zł. Przy trzeciej pożyczce można aplikować o pożyczkę w wysokości 2000 zł, czwarty wniosek online może dotyczyć kwoty 5000 zł, czyli maksymalnej kwoty, jaką pożycza Visset.

Jak wygląda wniosek o pożyczkę?

Wniosek o pożyczkę w Visset składany jest w całości przez Internet. Po wybraniu kwoty pożyczki należy wypełnić formularz, co pozwoli na zarejestrowanie się na stronie firmy. Aby potwierdzić swoje dane, należy wykonać przelew na kwotę 1 zł na wskazane konto bankowe.

Koszty pożyczki

Już ustaliliśmy, że Visset pierwszą pożyczkę proponuje całkowicie za darmo. Ale co z kolejnymi? Jeżeli zdecydujemy się na chwilówkę w wysokości 1500 zł musimy liczyć się z kosztem 270 zł. Pożyczka w wysokości 2500 zł to koszt 675 zł i tak dalej.

Jak szybko pieniądze trafiają na konto?

Jeżeli decyzja Visset będzie pozytywna, pieniądze bardzo szybko trafią na Twoje konto. Jeżeli posiadasz konto w PKO BP pieniądze zostaną przesłane natychmiast. W przypadku posiadania konta w innym banku trzeba będzie poczekać na godzinę księgowania płatności przychodzących. Najpóźniej pieniądze trafią na Twoje konto na następny dzień po wydaniu decyzji.

Koszty przedłużenia spłaty

Klient ma możliwość przedłużenia spłaty pożyczki o 7, 14 lub 30 dni. Koszty przedłużenia pożyczki w wysokości 500 zł przedstawiają się następująco: 7 dni – 65 zł, 14 dni – 105 zł, 30 dni – 155 zł. Wydawać by się mogło, że są to dość wysokie koszty. Jednak, okazuje się, że konkurencja albo w ogóle nie ma takiej oferty albo proponuje znacznie bardziej niekorzystne warunki. Visset wypada więc na tym tle bardzo dobrze. Każdą pożyczkę w Visset mamy możliwość przedłużyć dowolną ilość razy. Jest to spore udogodnienie dla klienta, który może czasem mieć problemy z terminową spłatą zobowiązania. Dzięki takiemu zabezpieczeniu zyska czas na zgromadzenie odpowiednich środków.