Opinie o LendOn

Opinie o LendOn

5.8 Użytkownicy (3 votes)
Atrakcyjność oferty
Formalności
Szybkość rozpatrzenia wniosku
Szybkość wypłaty pieniędzy
Kontakt z pożyczkodawcą
Oceń

Weź pożyczkę

LendOn jest firmą pożyczkową, która działa na rynku od 2013 roku. Jest to nowy gracz, ale proponujący całkiem korzystne warunki pożyczkowe. Jeśli szukasz szybkiej i niezawodnej pożyczki to firma LendOn taką właśnie oferuje wszystkim nowym kredytobiorcom.

Kto może być klientem LendOn?

Klientem LendOn mogą być osoby między 23 a 65 rokiem życia. Należy posiadać dowód osobisty, prywatny numer telefonu w polskiej sieci komórkowej, a także rachunek w polskim banku.

Pożyczka dla nowych klientów

Pierwsza pożyczka dla nowych klientów LendOn jest udzielana na kwotę 2500 zł. Należy ją spłacić w terminie 30 dni. Jest to stosunkowo wysoka kwota, ponieważ większość firm pożyczkowych proponuje darmowe pożyczki do kwoty 1500 zł. LendOn w tym przypadku bije konkurencje na głowę.

Oferta dla stałych klientów

Druga pożyczka to maksymalnie 3000 zł. Górna granica przy trzeciej to 4000 zł, a od czwartej pożyczki możemy starać się o 5000 zł. LendOn pożyczka więc stosunkowo wysokie kwoty pieniędzy, co jest bardzo dobrą wiadomością dla osób, które nie są w stanie zadowolić się 3 tysiącami złotych, które oferuje większość firm pożyczkowych.

Proces ubiegania się o pożyczkę

Podstawowym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie LendOn. Należy podać wszystkie dane zgodnie z prawdą. Następnie, w celu weryfikacji danych, z własnego konta bankowego należy przelać 1 grosz na wskazany rachunek bankowy. Następnie należy złożyć wniosek o pożyczkę w panelu klienta. Należy wybrać kwotę, o jaką się ubiegamy oraz termin jej spłaty. Każdy klient LendOn jest sprawdzany w rejestrach dłużników. Dlatego trzeba poczekać, aż firma sprawdzi naszą historię kredytową. Jeżeli wszystko będzie w porządku, pieniądze zostaną dostarczone na konto klienta w ciągu 15 minut od wydania decyzji. Wnioski możesz składać także poprzez SMS. Firma będzie Cię o tym informowała wiadomościami na poszczególnym etapie działania.

Postępowanie w przypadku problemów ze spłatą pożyczki

Karą za niespłacanie terminowo pożyczki jest 10% odsetek kapitałowych oraz odsetki karne w wysokości 14% w skali roku. Osoby, które nie będą spłacały pożyczki terminowo muszą liczyć się z tym, że zostaną obciążone opłatami za monity.

Przedłużanie spłaty pożyczki

Jest możliwość przedłużenia spłaty pożyczki, ale jedynie przed terminem. Jeżeli już wiesz, że nie będziesz w stanie spłacić pożyczki, należy skontaktować się z LendOn i o tym poinformować. Zostanie ustalony nowy termin spłaty, nie dłuższy niż 30 dni. Należy za takie przesunięcie uiścić odpowiednią opłatę. Trzeba zapłacić od razu. Dopiero wtedy przesunięcie terminu spłaty całej pożyczki będzie możliwe.

Zalety pożyczki w LendOn

LendOn zapewnia szybki proces rejestracji i rozpatrzenia wniosku. Dzięki temu, na pieniądze nie trzeba będzie czekać zbyt długo. Infolinia firmy czynna jest 7 dni w tygodniu. Dzięki temu, bez żadnego problemu można skorzystać z pomocy biura obsługi klienta.

Potrzebujesz szybkiej i bezpiecznej gotówki prosto na konto? Porównaj pożyczki online tutaj.