Opinie o BigCredit

Opinie o BigCredit

3 Użytkownicy (6 votes)
Atrakcyjność oferty
Formalności
Szybkość rozpatrzenia wniosku
Szybkość wypłaty pieniędzy
Kontakt z pożyczkodawcą
Oceń

Weź pożyczkę

Big Credit jest litewską firmą, która prowadzi działalność od 2014 roku także w Polsce. Zachęciła do korzystania z jej usług klientów poprzez oferowanie wielu atrakcyjnych promocji.

Darmowa pożyczka w Big Credit

Pierwsza pożyczka w Big Credit jest całkowicie darmowa. Można zaciągnąć do 1000 zł. Jednak, aby była ona całkowicie darmowa, konieczne jest spłacenie jej w ciągu 7 dni od momentu zaciągnięcia. Jeżeli taki warunek spełnimy, nie zostaną naliczone żadne dodatkowe opłaty czy prowizje. Będziemy musieli oddać dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy, co może być bardzo korzystnym rozwiązaniem. Oczywiście pierwszą pożyczkę można wziąć na dłuższy czas, ale wtedy trzeba będzie już ponieść koszty związane z prowizją. Nie są one jednak bardzo wysokie.

Kolejna pożyczka w Big Credit

O kolejną pożyczkę w Big Credit klient może ubiegać się, jeżeli spłaci poprzednią. Drugą pożyczkę klient może wziąć na kwotę 1500 zł, a za każdym kolejnym razem 2000 zł. Jest to maksymalna kwota, jaką Big Credit udziela.

Warunki do spełnienia

Big Credit udziela pożyczek osobom, które mają więcej niż 21 lat i nie więcej niż 65 lat. Trzeba także posiadać stale zameldowanie na terenie Polski i mieć Polskie obywatelstwo. Istotne jest także, aby nie posiadać negatywnej historii w rejestrach pożyczkowych.

Brak weryfikacji w BIK

Jest dobra wiadomość dla osób, które mają wątpliwą historię w BIK. Big Credit nie sprawdza tam historii kredytowej klientów. W związku z tym nie ma o co się martwić. Jeżeli nawet kiedyś nie mieliśmy problem ze spłatą pożyczki, tym razem może być inaczej, a Big Credit nie będzie tego weryfikował. W związku z tym nie będzie żadnych problemów z otrzymaniem pożyczki. Na pewno będziemy zadowoleni z takiego właśnie rozwiązania.

Przedłużenie terminu spłaty

Big Credit przygotował dla swoich klientów ciekawą opcję. Jest możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki, jeżeli będzie się miało problem z uregulowaniem pieniędzy na czas. Jeżeli zdecydujemy się na przedłużenie terminu spłaty o 30 dni, to wtedy otrzymamy dodatkowe 5 dni gratis. Dzięki temu, spłacić kredyt będziemy musieli tak naprawdę po upływie 35 dni, co jest dla wielu osób bardzo korzystnym rozwiązaniem. Takiej promocji nie ma żadna inna firma pożyczkowa.

Oferta urodzinowa

Jeżeli pożyczka zostanie zaciągnięta w dniu urodzin pożyczkobiorcy, Big Credit obniża koszty pożyczki o 50%. Wspaniały prezent, prawda? Zdecydowanie warto z takiej oferty skorzystać, ponieważ jest niezwykle atrakcyjna pod wieloma względami. Oczywiście, od razu należy podkreślić, że tego typu promocja obowiązuje tylko wtedy, gdy klient będzie w stanie spłacić pożyczkę w terminie. Trzeba o tym pamiętać.

Koszty pożyczek w Big Credit

Koszty następnej pożyczki w Big Credit w wysokości 500 zł na 30 dni wynoszą 140 zł.
Zalety zaciągania pożyczek w Big Credit
Big Credit przyciąga nowych klientów przede wszystkim oferując różnorodne atrakcyjne promocje. Wszystko to sprawia, że klienci chętnie korzystają z jej usług, ponieważ wszystko jest bardzo atrakcyjne i dostosowane do potrzeb klienta. Big Credit nie zwleka również z wypłatą pieniędzy. Klient otrzymuje je na rachunek bankowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe, bez zbędnej zwłoki.