Opinie o MiniCredit

Opinie o MiniCredit

6.4 Użytkownicy (2 votes)
Atrakcyjność oferty
Formalności
Szybkość rozpatrzenia wniosku
Szybkość wypłaty pieniędzy
Kontakt z pożyczkodawcą
Oceń

Weź pożyczkę

MiniCredit jest międzynarodową organizacją finansową, która świadczy wysokiej jakości usługi pożyczkowe. Działa ona w Polsce, na Litwie, w Estonii i w Gruzji. Firma specjalizuje się przede wszystkim w udzielaniu chwilówek przez Internet. Zyskała zaufanie u klientów, którzy byli zadowoleni ze świadczonych przez nią usług.

Oferta zależna od stażu

Nowi klienci MiniCredit mogą liczyć za zaciągnięcie pożyczki na kwotę od 100 do 500 zł. Jeżeli wszystko zostanie właściwie spłacone, można liczyć na zaciągnięcie kolejnej pożyczki, która już będzie mogła oscylować w granicach 800 zł. Przy trzeciej pożyczce widełki wzrastają do poziomu 1200 zł, a za czwartym razem można sięgnąć po 1500 zł. Piąta umowa z Mini Credit może opiewać na 2000 zł, a szósta daje prawo do wnioskowania o nawet 2500 zł. Dopiero siódma i kolejna pożyczka uprawnia do aplikowania o maksymalną dostępną kwotę, czyli 5000 zł. Na spłatę zobowiązania mamy od 5 do 30 dni. Jeżeli pojawiają się problemy ze spłatą, można przedłużyć termin o 5, 15 lub 30 dni.

Proces ubiegania się o pożyczkę

Aplikacja w przypadku nowych klientów odbywa się przez Internet. Należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej MiniCredit. Na podjęcie ostatecznej decyzji, czy pożyczka zostanie nam przyznana trzeba poczekać do godziny. Stali pożyczkobiorcy mogą skorzystać z uproszczonego procesu wnioskowania. Wystarczy, że wyślą SMS-a pod numer 71200 o treści MC HASŁO KWOTA TERMIN, a odpowiedź pozytywną lub negatywną otrzymają w ciągu 15 minut.

Aby móc ubiegać się o pierwszą pożyczkę, trzeba zarejestrować się na stronie MiniCredit podając swój adres e-mail. Na skrzynkę pocztową zostanie wysłany link aktywujący konto. Należy postępować zgodnie z poleceniem, a następnie wypełnić znajdujący się na stronie wniosek. W celu weryfikacji danych, trzeba wykonać przelew ze swojego konta bankowego w wysokości 1 gr na jeden z rachunków wskazany przez MiniCredit.

Wymagania

MiniCredit udziela pożyczek osobom, które ukończyły 20 rok życia, ale mają nie więcej niż 70 lat. Aby wniosek został pozytywnie rozpatrzony, konieczne jest nie figurowanie w rejestrach dłużników, które bacznie są przeglądane przed konsultantów przed podjęciem ostatecznej decyzji. Trzeba również posiadać stałe dochody, aby móc ubiegać się o kredyt w MiniCredit.

Kontakt z konsultantem

MiniCredit czynne jest od poniedziałku do soboty od 9 do 17. W tym czasie można zadzwonić do Biura Obsługi Klienta i skontaktować się z konsultantem, który odpowie na wszystkie nurtujące nas pytania.

Zalety pożyczki w MiniCredit

Pożyczki oferowane przez MiniCredit są niezwykle estetyczne i dostosowane do potrzeb klientów. Dlatego właśnie cieszą się tak dużą popularnością. W przypadku stałych klientów decyzja kredytowa wydawana jest w ciągu 15 minut o wysłania SMSa. W związku z tym czas oczekiwania jest bardzo krótki, co wiąże się z wieloma korzyści. W końcu, jeżeli potrzebujemy szybko pieniędzy, to właśnie oczekujemy tak szybkiej decyzji. W MiniCredit na pewno ją otrzymamy. Warto również wiedzieć, że można ubiegać się o kolejną pożyczkę zaraz po spłaceniu poprzedniej.