Opinie o ViaSms.pl

Opinie o ViaSms.pl

0 Użytkownicy (0 votes)
Atrakcyjność oferty
Formalności
Szybkość rozpatrzenia wniosku
Szybkość wypłaty pieniędzy
Kontakt z pożyczkodawcą
Oceń

Weź pożyczkę

Via sms od samego początku swojej działalności cieszy się dużą popularnością wśród pożyczkodawców. Posiada bardzo dobre opinie ze względu na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizuje się ona w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek, czyli chwilówek. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług i wykorzystywaniu nowoczesnych technologii, Via Sms zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród klientów i plasuje się w gronie najlepszych pożyczkodawców obecnych na rynku finansowym.

Wymagania względem klientów

Via sms proponuje swoje usługi dla osób, które ukończy 20 rok życia i nie mają więcej niż 72 lata. Obowiązkowo trzeba mieć również polskie obywatelstwo. Taki wymóg jest konieczny, aby firma nie miała problemów z zaległymi spłatami od obcokrajowców, od których bardzo trudno egzekwuje się należności.

Aby uzyskać chwilówkę np.: online w tej instytucji, trzeba mieć stałe źródło dochodu. Dzięki temu, firma będzie miała podstawy sądzić, że klient będzie w stanie spłacić pożyczkę terminowo. Konieczne jest także posiadanie pozytywnej historii kredytowej, aby można było ubiegać się o pożyczkę w tej instytucji. Firma sprawdza klientów w dostępnych rejestrach dłużników. Dzięki temu, wszystko może odbyć się właściwie, a podpisanie umowy będzie bezpieczne dla obydwu stron transakcji.

Pierwsza darmowa pożyczka

Via sms przyciąga do siebie klientów proponując dla nowych klientów darmową pożyczkę. Nie trzeba będzie ponosić żadnych dodatkowych kosztów, jeżeli będzie się brało o tego pożyczkodawcy po raz pierwszy pożyczkę. Oczywiście, trzeba będzie spełnić warunki zawarte w umowie, jednak nie są one skomplikowane. Po prostu należy spłacić pożyczkę terminowo. Pierwsza pożyczka udzielana jest na kwotę 1500 zł. Należy ją spłacić w ciągu 30 dni. Jeżeli tego nie zrobimy, trzeba liczyć się z dodatkowymi konsekwencjami, a co za tym idzie z dodatkowymi kosztami. Nie jest też wymagane zabezpieczenie naszej pożyczki, nie musimy zastawiać żadnych wartościowych dóbr. Co więcej, cały proces przebiega szybko i sprawnie.

Promocje dla stałych klientów

Via sms ma również atrakcyjne oferty dla stałych klientów. Pożyczając pieniądze po raz kolejny w tej samej firmie, można wziąć znacznie wyższą pożyczkę. Za drugim razem może to być 2000 zł, za trzecim 2500 zł, a za czwartym nawet 3000 zł. najwyższą kwotą, jaką można wziąć u tego pożyczkodawcy jest 4000 zł. Jest to kwota, którą można wziąć, jeżeli jest się klientem firmy po raz piąty. Limity zwiększają się po 7 dniach od spłaty pożyczki. W związku z tym, warto być terminowym i korzystać z usług jednej firmy, a wiele można na tym zyskać.

Kontakt z biurem obsługi klienta

Klienci firmy mają możliwość skontaktowania się z przedstawicielami firmy 7 dni w tygodniu. Jest to spore ułatwienie, ponieważ w każdej chwili można zadzwonić i zapytać o sprawy, które nas niepokoją. Biuro Obsługi Klienta jest pomocne, gdy potrzebujemy konsultacji i porady. Możemy to załatwić telefonicznie, nie musimy wybierać się do placówki stacjonarnej firmy. Dzięki temu zaoszczędzimy nasz cenny czas.

Sprawdź na lowcachwilowek.pl 23 najlepsze pożyczki przez internet!