Opinie o Ekredycik

Opinie o Ekredycik

4.6 Użytkownicy (5 votes)
Atrakcyjność oferty
Formalności
Szybkość rozpatrzenia wniosku
Szybkość wypłaty pieniędzy
Kontakt z pożyczkodawcą
Oceń

Weź pożyczkę

Ekredycik to marka stworzona przez firmę SMS Kredyt. Oferuje atrakcyjne pożyczki, które pozwalają klientom podratować domowy budżet. Firma działa na rynku od 2007 roku. Jest to polska firma, której siedziba znajduje się we Wrocławiu.

Ekredycik udziela przede wszystkim pożyczek ratalnych przez Internet. Całość procesu weryfikacyjnego i rejestracyjnego odbywa się online, co jest wygodnym rozwiązaniem dla wielu klientów, którzy nie mają czasu, aby udawać się do siedziby firmy w celu załatwienia formalności. Pieniądze przelewane są na podany we wniosek numer konta bankowego.

Oferta Ekredycik

Ekredycik udziela pożyczki od 1000 do 5000 zł na 12, 18 lub 24 miesiące. Pożyczkę może otrzymać każdy, kto ukończył 20 rok życia i ma nie więcej niż 80 lat. Koszt pożyczki dla kwoty 5000 zł na 24 miesiące to 3203,99 zł. Firma daje możliwość wydłużenia spłaty pożyczki, jeżeli klient miałby problem ze spłatą. W ofercie tej firmy nie ma jednak darmowych pożyczek.

Proces ubiegania się o pożyczkę
Proces ubiegania się o pożyczkę w Ekredyciku nie jest uciążliwy. Należy wypełnić wniosek przez Internet lub wysłać wiadomość SMS.  Należy zdecydować, jaki rodzaj wypłaty gotówki będzie dla nas najbardziej atrakcyjny - na konto, przez kuriera, odbiór w banku. Wszystkie opcje są możliwe, dzięki czemu możliwe jest ich dostosowanie do potrzeb klienta, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Następnie, gdy cały proces weryfikacji przebiegnie pomyślnie, należy podpisać umowę, a pieniądze niezwłocznie zostaną przesłane na konto bankowe. Jak widać wszystko przebiega prosto i bez żadnych problemów, co jest dużą zaletą Ekredycik.

Ocena zdolności kredytowej

Ocena zdolności kredytowej prowadzona jest w oparciu o kilka baz. W tym przypadku informacje zawarte w Biurze Informacji Kredytowej są brane pod uwagę przy udzielaniu pożyczki. Zła historia kredytowa w bankach może mieć wpływ na decyzję i ostatecznie odmowę udzielenia pożyczki. Historia sprawdzana jest również w KRD. BIG Infomonitor to już ostatni rejestr, który brany jest pod uwagę przy wyliczaniu zdolności kredytowej przez eKredycik. Negatywne wpisy o pożyczkobiorcy mają zatem wpływ na ostateczną decyzję o udzieleniu kredytu.

Oferta dostosowana do potrzeb

Ekredycik przygotował dla swoich klientów atrakcyjne oferty dostosowane do ich potrzeb. Takie rozwiązanie jakie proponuje Ekredycik jest bardzo atrakcyjne, co zapewnia szeroki wachlarz możliwości. Każdy klient w ofercie tej firmy pożyczkowej może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Pozwala to osiągnąć bardzo dobre rezultaty. Kwota pożyczki jest stosunkowo niska, daje jednak niskie, realne do spłacenia raty. Pozwala to na pełne dostosowanie pożyczki do swoich potrzeb, co zawsze jest najważniejsze. W końcu dzięki temu można cieszyć się z tego, że wszystko przebiega właściwie i nie ma się żadnych problemów ze spłatą zadłużenia. Będziemy zadowoleni z efektów, jakie uda się w takiej sytuacji osiągnąć. Warto skorzystać z oferty Ekredycik, która jest przygotowana z myślą o klientach potrzebujących szybkiej gotówki.