Opinie o KobietazKasa.pl

Opinie o KobietazKasa.pl

3 Użytkownicy (6 votes)
Atrakcyjność oferty
Formalności
Szybkość rozpatrzenia wniosku
Szybkość wypłaty pieniędzy
Kontakt z pożyczkodawcą
Oceń

Weź pożyczkę

Kobieta z Kasą to nowa firma świadcząca szybkie pożyczki. Proponuje przede wszystkim pożyczki przeznaczone dla kobiet.

Kobieta z Kasą należy do znanej na polskim rynku firmy pożyczkowej Pożyczkomat.pl. Celem stworzenia marki było przyciągnięcie damskiej części społeczeństwa. Wymarzoną grupą docelową dla firmy są kobiety, które uwielbiają robić zakupy i korzystać z usług kosmetyczek, ale czasem po prostu brakuje im na to pieniędzy. Dzięki ofercie Kobieta z Kasą będą mogły zrealizować swoje marzenia o pięknych, nowych butach czy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Oferta Kobieta z Kasą

Pożyczkę można zaciągnąć na okres od 7 do 31 dni. Minimalną kwotą pożyczki jest 100 zł, a maksymalna 1500 zł. RRSO wynosi tutaj 2078%. Oznacza to, że po upływie 31 dni, trzeba będzie oddać firmie ponad 256 zł więcej niż się pożyczyło.

Sprawdzanie BIK

Kobieta z Kasą nie sprawdza BIK klienta. Oznacza to, że nawet jeżeli znajdujesz się w takim rejestrze możesz zaciągnąć pożyczkę. Jest to dobra wiadomość dla osób, które wcześniej miały przejściowe problemy ze spłatą kredytu.

Weryfikacja w KRD

Jeżeli znajdziesz się na liście KRD, czyli Krajowego Rejestru Dłużników, mamy dla Ciebie złą wiadomość – nie otrzymać pożyczki w Kobieta z Kasą. Firma sprawdza, czy potencjalni klienci nie znajdują się na zamieszczanych tam listach. Osobom, które mają ciężką historię kredytową, pożyczka nie jest udzielana.

Darmowa pożyczka w Kobieta z Kasą

W ofercie Kobieta z Kasą nie ma darmowych pożyczek. Za pierwszą, jak i za każdą kolejną pożyczkę trzeba płacić prowizję.

Proces ubiegania się o pożyczkę

Aby otrzymać pieniądze od Kobieta z Kasą, należy przede wszystkim złożyć wniosek na stronie marki. Trzeba zarejestrować się na stronie Kobieta z Kasą, wybrać kwotę i czas spłaty, jaki nas interesuje. Następnie, należy potwierdzić swoje dane osobowe poprzez wysłanie przelewu w wysokości 1 grosza na wskazany numer konta bankowego. Weryfikację danych klienta przeprowadza konsultant firmy. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pieniądze trafią na Twoje konto natychmiast.

Promocje dla stałych klientów

Duża zaletą pożyczki Kobieta z Kasą jest to, że wszystkie formalności można załatwić przez Internet. Korzystając z takiej formy pożyczki, można wiele na tym zyskać. Firma prowadzi program lojalnościowy, który proponuje dla stałych klientów zniżki w przypadku zaciągania każdej kolejnej pożyczki. Dzięki temu, można wiele zaoszczędzić biorąc kolejną pożyczkę online u tego samego pożyczkodawcy. Po prostu to się opłaca.

Kontakt z Kobieta z Kasą

Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości co do pożyczki lub jej warunków, można zawsze zadzwonić na infolinię Kobieta z Kasą. Zatrudnione są w firmie wyłącznie kobiety. Dzięki temu można liczyć na wyjaśnienie wszelkich niejasności prostym i zrozumiałym językiem. W końcu kobieta z kobietą zawsze się dogada. Kobieta z Kasą to ciekawa propozycja dla kobiet, które potrzebują wsparcia finansowego. Warunki kształtują się na przyzwoitym poziomie, a patronat jednej z większych firm na rynku gwarantuje jej rzetelność.