Opinie o ExtraPortfel

Opinie o ExtraPortfel

2.6 Użytkownicy (2 votes)
Atrakcyjność oferty
Formalności
Szybkość rozpatrzenia wniosku
Szybkość wypłaty pieniędzy
Kontakt z pożyczkodawcą
Oceń

Weź pożyczkę

ExtraPortfel to podmiot, który powstał dzięki działaniom CreamFinance Poland. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku i od tamtej pory świadczy wysokiej jakości usługi pożyczkowe. Marka oferuje swoim klientom darmowe pożyczki. Co jeszcze ma do zaoferowania?

ExtraPortfel choć jest nową firmą pożyczkową, już zdobył grono wiernych klientów, którzy doceniają jakość świadczonych usług oraz cenią sobie rzetelność przy udzielaniu informacji o konkretnych produktach finansowych. Firma wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i oferuje im bardzo dogodne warunki pożyczki.

Darmowa pożyczka w ExtraPortfel

Zaletą marki ExtraPortfel jest to, że udziela darmową pożyczkę na 45 dni. Jest to bardzo dobra wiadomość dla pożyczkodawców, ponieważ inne podmioty finansowe decydują się na udzielanie darmowej pożyczki z koniecznością spłaty po upływie 30 dni. Ponadto, kwota pierwszej pożyczki wynosi aż 2000 zł. Jest to suma, która będzie atrakcyjna dla wielu klientów. Jest to kwota, która jest już w stanie w pokaźny sposób podratować domowy budżet, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dłuższy termin spłaty, jaki oferuje ExtraPortfel to również czas na to, aby zgromadzić środki na spłatę pożyczki. Na pewno dla wielu osób takie rozwiązanie będzie niezwykle korzystne. Na darmową pożyczkę w tej firmie mogą liczyć jedynie osoby, które jeszcze nigdy wcześniej nie zaciągały pożyczki w ExtraPortfel.

Warunki udzielenia pożyczki w ExtraPortfel

Pożyczka w ExtraPortfel jest udzielana osobom, które ukończyły 23 rok życia i nie mają więcej niż 65 lat. Osoby chcące uzyskać tu pożyczkę muszą przejść weryfikację, która jednak nie powinna być bardzo uciążliwa. Na samym początku firma zwróci się o dane zawarte w bazie BIG. Jeśli tam wszystko pójdzie dobrze to kolejną weryfikacją będzie baza Krajowego Rejestru Długów czyli KRD. Ostatecznie pożyczkobiorca będzie sprawdzony w bazie ERIF. Dopiero po tych wszystkich pozytywnych weryfikacjach klient otrzyma pożyczkę, o jaką się ubiega. Są to standardowe procedury, jakie stosuje większość firm pożyczkowych.

Aby rozpocząć ubieganie się o pożyczkę w ExtraPortfel należy zarejestrować się na stronie firmy pożyczkowej. Po wpisaniu danych i akceptacji warunków umowy zostaniemy poproszeni o zweryfikowanie swoich danych oraz konta bankowego. W tym celu trzeba wykonać niewielki przelew na konto firmy. Po tej czynności zostanie wykonana wyżej wymieniona weryfikacja.

Koszty pożyczki w ExtraPortfel

Tylko pierwsza pożyczka w ExtraPortfel jest darmowa. Za każdą kolejną trzeba będzie ponosić dodatkowe koszty, co jest oczywiście normalną sytuacją. Zazwyczaj jest to koszt wyższy o 20% niż w przypadku darmowej pożyczki. Taka oferta jest atrakcyjna i w zasadzie najlepsza na rynku w porównaniu do innych form pożyczkowych. Dla osób, które pożyczki nie będą w stanie spłacić w terminie, Extra Portfel przygotował możliwość kontynuacji chwilówki na okres 10, 20, 30 lub 45 dni. W związku z tym, ExtraPortfel wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i wyciąga do nich rękę, gdy będą mieli problem z terminową spłatą. Dzięki temu na pewno współpraca z ExtraPortfel będzie układała się pomyślnie.