Opinie o SzybkaGotówka

Opinie o SzybkaGotówka

0 Użytkownicy (0 votes)
Atrakcyjność oferty
Formalności
Szybkość rozpatrzenia wniosku
Szybkość wypłaty pieniędzy
Kontakt z pożyczkodawcą
Oceń

Weź pożyczkę

Szybka Gotówka jest polską firmą pożyczkową, która świadczy usługi online. Oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta.

Darmowa pożyczka

Pierwszą pożyczkę w Szybka Gotówka można zaciągnąć na kwotę 300 zł. Jest to pożyczka darmowa, za którą nie trzeba będzie płacić prowizji. Nie będzie wiązała się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Spłacamy tyle, ile pożyczyliśmy, co jest rozwiązaniem bardzo korzystnym.  Darmowa pożyczka przysługuje jedynie raz nowemu klientowi. Więcej razy z takiej oferty nie będzie można skorzystać, ponieważ jest to oferta tylko dla nowych klientów.

Kolejne pożyczki

Maksymalna kwota pożyczki, jaką można zaciągnąć u tego pożyczkodawcy wynosi 5000 zł. Kwotę tę należy spłacić do 30 dni od momentu zaciągnięcia pożyczki.

Wymagania

O pożyczkę w Szybka Gotówka mogą ubiegać się osoby, które ukończyły 18 rok życia i posiadają rachunek bankowy w polskim banku na własne nazwisko. Muszą także mieć numer telefonu i nie mieć żadnych zadłużeń, jeżeli chodzi o spłatę pożyczki w innych instytucjach finansowych. Jest to weryfikowane przez konsultantów z Szybka Gotówka. Górna granica, do której Szybka Gotówka udziela pożyczki nie została jednoznacznie ustalona. Nie ma takiej informacji na stronie firmy.

Bonus za polecenie

Firma proponuje nam Bonus za polecenie jej znajomym. Dzięki temu, że polecimy firmę znajomemu można będzie na tym zyskać. Aby otrzymać bonus wystarczy wysłać znajomemu е-mail lub SMS z posiadanego u pożyczkodawcy profilu z poleceniem pożyczki w Szybka Gotowka. Jeśli znajomy zarejestruje się na stronie i złoży wniosek o pożyczkę i zostanie ona udzielona, dostaniemy zniżkę 40 zł na kolejną pożyczkę. Za każdym razem, gdy osoba która przechodzi po linku od nas otrzyma swoją pierwszą pożyczkę, otrzymamy zniżkę. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne zarówno dla pożyczkodawcy, jak i pożyczkobiorcy. Obydwie strony zyskują. Szybka Gotówka zyskuje klientów, a klienci atrakcyjne dodatki do pożyczki. Zawsze to lepiej zapłacić nawet o 40 zł mniej.

Koszty pożyczki

Decydując się na pożyczkę w wysokości 500 zł na 30 dni będziemy musieli oddać 641,30 zł. Są to dodatkowe koszty związane z prowizjami, jakie Szybka Gotówka nalicza świadcząc swoje usługi.

Zalety pożyczki od Szybka Gotówka

Wysoka przyznawalność pożyczki zachęca klientów do brania pożyczki u tego pożyczkodawcy. Praktycznie każdy, kto tylko spełni niewygórowane wymagania firmy będzie w stanie otrzymać pieniądze, których potrzebuje. Decyzja o tym, czy pieniądze zostaną przyznane jest niezwykle szybka. W związku z tym, nie trzeba będzie zbyt długo na to czekać.

Długi, bo 30-dniowy okres spłaty sprawia, że będzie można spokojnie zgromadzić środki potrzebne do uregulowania zadłużenia. Dodatkowo, firma pozwala na spłatę pożyczki wcześniej, jeżeli pożyczkobiorca będzie dysponował taką gotówką. Elementem przyciągającym klientów do tego pożyczkodawcy są również atrakcyjne pożyczki oraz promocje. Takie rozwiązanie jest więc niezwykle atrakcyjne dla każdego, kto chce zaciągnąć pożyczkę, ale nie chce na nią wydać zbyt dużo.