Opinie o NetCredit

Opinie o NetCredit

4 Użytkownicy (2 votes)
Atrakcyjność oferty
Formalności
Szybkość rozpatrzenia wniosku
Szybkość wypłaty pieniędzy
Kontakt z pożyczkodawcą
Oceń

Weź pożyczkę

NetCredit to firma, której siedziba znajduje się w Warszawie. Jej kapitał zakładowy wynosi 5 tysięcy złotych. Udziela korzystne pożyczki, z których klienci są zadowoleni.

NetCredit jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm pożyczkowych na rynku. Bardzo wielu klientów korzysta z jej usług, ze względu na profesjonalizm i rzetelność pracowników, którzy są w stałym kontakcie z pożyczkobiorcami i pomagają im we wszystkich trudnościach. Firma powstała na Łotwie.

Darmowa pożyczka do 2000 zł

Osoby, które po raz pierwszy ubiegają się o pożyczkę w NetCredit mogą zaciągnąć ją zupełnie za darmo, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Pożyczkę można zaciągnąć wypełniając wniosek przez Internet.

Oferta dla stałych klientów

NetCredit proponuje krótkoterminowe pożyczki od 150 do 4000 zł. Należy je spłacić w terminie od 1 do 30 dni. Jeżeli klient nie będzie w stanie tego warunku spełnić, może zdecydować się na przedłużenie spłaty o 7, 14 lub 30 dni. Oczywiście pożyczki, oprócz pierwszej, są płatne. Firma pobiera prowizję za swoje działania. Jednak stawki te nie są wysokie. Dodatkową zaletą współpracy z NetCredit jest to, że stali klienci mają uproszczone procedury związane z zaciąganiem pożyczki. Nie muszą więc poświęcać zbyt wiele czasu na formalności. Stali klienci mogą otrzymać dodatkową gotówkę, której potrzebują poprzez wysłanie wiadomości SMS do konsultanta lub podczas rozmowy telefonicznej. Konsultanci są do dyspozycji klientów codziennie od 7 do 24.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w NetCredit?

Pożyczkę w NetCredit mogą wziąć osoby, które ukończyły 20 rok życia i nie mają więcej niż 70 lat. Istotne jest to, że NetCredit chce współpracować jedynie z osobami, które nie miały problemów ze spłatą pożyczki w innych firmach, a ich historia w BIK czy w innych organizacjach jest nieskazitelnie czysta. Firma pozabankowa wymaga posiadania stałego źródła dochodów, własnego rachunku w polskim banku oraz telefonu komórkowego.

Proces udzielania pożyczki

Należy zarejestrować się w serwisie NetCredit poprzez podanie adresu email i hasła. Następnie należy kliknąć w link aktywacyjni przesłany na skrzynkę pocztową i zalogować się do serwisu. Następnie klient wybiera ile chce pożyczyć i jaki czas spłaty najbardziej go interesuje. Kolejnym krokiem jest wypełnienie prostego formularza z podstawowymi danymi. W celu weryfikacji należy przelać 1 gr lub 1 zł na wskazany przez firmę numer konta. Będzie on potwierdzeniem naszych danych.

Zalety zaciągania pożyczki w NetCredit

Klienci będą zadowoleni z zaciągania pożyczki w NetCredit, ponieważ formalności zostały ograniczone do minimum. Zaletą jest także wysoka kwota początkowa, jaką klient może zaciągnąć. Jest to aż 2000 zł. Kontakt z biurem obsługi klienta NetCredit jest bezproblemowy, ponieważ konsultanci są do dyspozycji zainteresowanych codziennie do północy. W każdej chwili można będzie więc zadzwonić i zapytać o pożyczkę lub po prostu ją zaciągnąć.

NetCredit organizuje również bardzo często dla swoich klientów atrakcyjne promocje, które pozwalają na zaciąganie większej ilości pieniędzy na lepszych warunkach.